راهنمای روش های پرداخت آرابیرا

روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طريق درگاه های پرداخت اينترنتی

همه کاربران آرابیرا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه پرداخت اينترنتی در سايت آرابیرا، مبلغ سفارش را پرداخت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت، برای سفارش شما است و نيازی به اطلاع دادن آن نيست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل پردازش سفارش و ارسال می‏‌شود.

– چگونگی پرداخت اينترنتی

کاربران محترم سايت آرابیرا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های(ملی، صادرات، پارسيان، سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سينا، کارآفرين و …)امکان خريد اينترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اينترنتی اطلاعات زير از شما پرسيده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع می‌شويد.

– شماره 16 رقمی کارت: اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

– رمز خريد اينترنت(رمز پویا): برای پرداخت اينترنتی لازم است قبلاْ رمز پویا(رمز خريد اينترنتی)کارت بانکی خود را فعال کرده باشيد. رمز پویا(رمز خريد اينترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنيد، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خريد اينترنتی(رمز پویا)، می‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز پویا يا رمز اينترنتی، رمز خود را انتخاب کنيد.

– کد CVV2: اين کد يک عدد 3 يا 4 رقمی است که پشت يا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اينترنتی کاربرد دارد.

– تاريخ انقضا: تاريخ انقضا هم روی کارت‌های بانکی حک شده است.

2- پرداخت در محل تحويل(در حال حاضر این امکان بر روی فروشگاه اینترنتی آرابیرا فعال نمی باشد)

به کاربران محترم توصيه می‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنت انجام دهند. با وجود اين، برای آسودگی بيشتر آن دسته از مشتريانی که تمايل دارند هزينه سفارش خود را هنگام دريافت آن پرداخت کنند.

– پرداخت با کارت بانکی در محل تحويل(غیر فعال می باشد)

از آنجا که تیم تحويل سفارش آرابیرا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سيار(POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحويل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

– پرداخت نقدي در محل تحويل(غیر فعال می باشد)

برای آسودگی بيشتر آن دسته از مشتريانی که تمايل به پرداخت نقدی هزينه سفارش خود دارند، کافه پازل امکان پرداخت نقدی در محل را نيز فراهم آورده است.

– پرداخت چک در محل تحويل(غیر فعال می باشد)

برای آسودگی بيشتر آن دسته از مشتريانی که به توافق رسیده اند هزينه سفارش خود را به صورت برگ چک پرداخت می کنند. آرابیرا امکان پرداخت چک در محل را نيز فراهم آورده است.

3- پرداخت کارت به کارت

این روش پرداخت شامل مشتریانی می شود که سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نموده اند و پس از واریز مبلغ فاکتور و ارسال رسید به تیم فروش آرابیرا سفارش آن ها برای ارسال آماده می گردد.

*شماره کارت: برای دريافت شماره کارت بابت واريز می توانيد به شماره های صفحه تماس با آرابیرا، تماس گرفته و از همکاران ما شماره کارت را دريافت نماييد.

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طريق درگاه پرداخت اينترنتی انجام شده باشد، تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا، بايد کارت شناسايی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتريان محترم توصيه می‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتی انجام دهند.